Salon kosmetyczny w Brodnicy – Klinika Urody Lewandowski

Klinika Urody Lewandowski to salon kosmetyczny w Brodnicy, który powstał z pasji do piękna. Naszą wiedzą i doświadczeniem codziennie pomagamy Klientom w spełnianiu ich marzeń o posiadaniu cudownie wypielęgnowanego oraz nieprzeciętnego ciała. Proponujemy bogatą ofertę różnorodnych zabiegów kosmetycznych z kosmetologii pielęgnacyjnej i medycyny estetycznej.

Kim jesteśmy?

Salon kosmetyczny w Brodnicy tworzy zespół specjalistów z zakresu kosmetologii i kosmetyki. Klinika funkcjonuje już od 2007 roku. Jej idealne położenie w spokojnym miejscu w samym centrum miasta sprawia, że bardzo łatwo tutaj trafić. Bezpośrednio przy salonie znajduje się parking dla klientów. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient znalazł u nas nie tylko profesjonalne zabiegi, lecz także chwile relaksu i odprężenia. Pragniemy, by wszyscy czuli się wyjątkowo. Sprzyjają też temu eleganckie wnętrza naszej Kliniki i panująca w niej życzliwa atmosfera. Jeśli cenią sobie Państwo, gdy takie warunki stwarza salon kosmetyczny. Brodnica to miasto, w którym znajdą Państwo idealne miejsce dla siebie! Nasz personel posiada bogate, wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę, którą wciąż pogłębia. Dzięki temu mają Państwo zarówno gwarancję prawidłowego przeprowadzania zabiegów, jak i mogą liczyć na specjalistyczną radę w ich doborze. Dokładnie słuchamy, jakie są oczekiwania i potrzeby Klientów. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych kosmetyków prestiżowych firm. Nasza Klinika wyposażona jest też w wysokiej klasy nowoczesny sprzęt do zabiegów, zapewniający ich bezpieczeństwo oraz efektywność. Jeśli pragną Państwo, by o Waszą urodę zadbał renomowany salon kosmetyczny. Brodnica zaprasza do Kliniki Urody Lewandowski!

Co proponujemy?

W ofercie naszej Kliniki znajduje się bogaty wachlarz zabiegów na ciało i twarz – zarówno tych pielęgnacyjnych, jak i z zakresu medycyny estetycznej. Wykonujemy także makijaże na każdą okazję, stylizacje paznokci oraz piercing. Wśród zabiegów na twarz i ciało dużą popularnością cieszą się m.in. te z wykorzystaniem lasera IPL oraz fal radiowych RF. Dzięki tym urządzeniom można uzyskać imponujące rezultaty, np. w odmładzaniu, liftingu, zamykaniu popękanych naczynek krwionośnych i usuwaniu przebarwień skórnych. W naszym salonie kosmetycznym w Brodnicy wykonujemy również makijaż permanentny. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na trwałym, niezmywalnym, ale też i naturalnym efekcie make-up. Klinika Urody Lewandowski proponuje także laserową depilację, opalanie natryskowe, masaże, przedłużanie rzęs, farbowanie henną i wiele innych zabiegów służących Państwa dobremu samopoczuciu oraz pięknemu wyglądowi. Nasze usługi są skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Każdy znajdzie w Klinice odpowiednie dla siebie zabiegi. Jeśli pragną Państwo poczuć się naprawdę wyjątkowo, odprężyć się i jednocześnie zadbać o swoją urodę, odwiedźcie nasz salon kosmetyczny. Brodnica to miasto, w którym mieści się Klinika Urody Lewandowski.

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół Kliniki Urody Lewandowski